Základní taneční pro mládež, skupina A 2021, chlapci

Termín: leden - duben 2021. Základní taneční pro mládež jsou určeny pro chlapce od 16 let. Kurzy pořádáme vždy v pátek (vyjímkou mohou být i lekce v sobotu), KD Hronovická Pardubice. 

Radek a Lucie

Určeno pro: Chlapce od 16 let – nejčastěji z 1. a 2. ročníků středních škol a učilišť
Vyučují: Radek Smejkal a Lucie Malá
Období kurzu: Kurz pořádáme v období od ledna do dubna 2020 vždy v pátek, vyjímkou může být i lekce v sobotu.
První lekce kurzu: Pátek 15. ledna 2021 od 20:15 do 23.00 hodin v KD Hronovická
Místo konání: KD Hronovická, Pardubice
Náplň: Všechny běžné společenské tance.
Předprodej: Probíhá od 20. února 2020.
Celková cena: 2180,- Kč včetně DPH na osobu
Storno poplatek 1: 500,- Kč při zrušení více jak 20 dní pře zahájením kurzu
Storno poplatek 2: 2060,- Kč při zrušení méně jak 20 dní pře zahájením kurzu
Počet lekcí: 10 základních lekcí (reprodukovaná hudba), 2 prodloužené lekce (živá hudba), 1 závěrečný ples za hudebního doprovodu velkého tanečního orchestru.
Celkový rozsah: Kurz obsahuje 45 vyučovacích hodin + závěrečný ples.

Slevy:

10 % u společnosti Pánské obleky Bandi
10 % u půjčovny svatebních a společenských šatu Astrid Bridal
100,- Kč na taneční boty v tanečním obchodu LMDance

Předepsaný oděv pro chlapce:

Na základní lekce - černý nebo tmavě modrý oblek, světlou jednobarevnou košili bez vzorů, motýlka nebo kravatu, černé šněrovací společenské boty a bílé rukavice a na závěrečný ples černý nebo tmavě modrý oblek, bílou košili bez vzorů, černého motýlka, černé šněrovací společenské boty a bílé rukavice.

Předepsaný oděv pro diváky - pánové:
Společenský oblek, společenská košile, společenské boty, kravata není podmínkou.
Předepsaný oděv pro diváky - dámy: Společenské večerní šaty nebo sukně a halenka či společenské kalhoty.

PERMANENTKA - PRŮKAZKA KURZISTY:  slouží jako vstupenka, kterou se prokáže účastník kurzu na každé lekci v KD Hronovické, když si průkazku zapomene, musí si zakoupit vstupenku poté budete na kurz vpuštěn. Permanentka je v podobě ČÁROVÉHO KÓDU, který každý účastník obdrží cca týden, před zahájením kurzu formou emailu.

FOTOGRAFIE: Jedná se o společné fotografie účastníku kurzu. Fotíme se zvlášť dívky a zlášť chlapci. Jenda fotografie stojí 90,- Kč včetně DPH, při objednání dvou a více fotografí zaplatíte za jednu fotografii 80,- Kč včetně DPH. Fotografie jsou ve formátu A4 a platí se při objednání předem. Společné focení proběhne v rámci 3. lekce. Jinak během každé prodloužené bude zřízem Kodak-kiosek, kde se budete moci nechat vyfotit s rodinou či kamarády a fotky si okamžitě odnést s sebou domů.

GARDENKA: Slouží jako předlatné vstupenky pro rodiče na prodloužené lekce. Můžete si zakoupit maximulně dvě vstupenky na první a dvě vstupenky na druhou prodlouženou. Na každého účastníka rezervujeme jednu gardenku ( 2 vstupenky na každou prodlouženou) Cena gardenky je 300,- Kč včetně DPH. Tuto gardenku Vám budeme rezervovat pouze do 3 lekcí. Potom zbylé gardenky nabídneme ostatním kurzistům, kteří by potřebovali více vstupenek na prodlouženou.

VIDEO: Naše taneční kurzy natáčí profesionální kameraman pan M. Brož, proto máte možnost zakoupit si průřez našich tanenčích kurzů od základních lekcí, prodloužené lekce i závěrečný věneček. Délka videozáznamu je přibližně 4 hodiny a cena je 400,- Kč. Při objednání se platí záloha 200Kč a doplatek při předání DVD záznamu po závěrečném věnečku. DVD si můžete objednat pouze během konání tanečních lekcí přímo na sále u p. Brože - tel.: 776 838 933, email: info@brozvideozaznamy.cz

PRODLOUŽENÉ LEKCE A ZÁVĚREČNÝ PLES - VĚNEČEK: 

V našich tanečních absolvujete dvě prodloužené lekce a závěrečný věneček

 1. prodloužená = Květinová - pánové nosí dámám květinu a navíc sami vyrábí dívkám náhrdelník. Dámy připravují pánům motýlka nebo kravatu. Výrobky mohou být různého tvaru, materiálu a velikosti - jde o recesi.

  2. prodloužená = Maškarní - je zvykem, že tanečníci mají celokostými, ale záleží jen na Vás

  

VĚNEČEK:

Věneček - závěrečný ples se koná v IDEONU, jelikož budeme mít připravený společný nástup, který je nutno před zahájením vyzkoušet, budeme mít sraz již v 17:15 hodin. Pro diváky bude Ideon otevřený od 18:00 hodin, vstupenky do Ideonu budou v předprodeji od 7. lekce v KD Hronovická během základních lekcí, cena jedné vstupenky je 300,- Kč včetně DPH, vstupenka je zároveň i místenkou ke stolu, vstupenku si musí vyzvednout i každý kurzista, který ji dostane oproti podpisu zdarma a bude mu sloušit jako místenka ke stolu.

Cena vstupenek pro diváky: 

Základní lekce: děti do 10 let zdarma, dospělý - 50 Kč v četně DPH

Prodloužené lekce: děti do 10 let zdarma, vstupenky jsou řešeny předprodejem formou gardenky v celkové ceně 300,- Kč v četně DPH - gardenka obsahuje 2 vstupy na každou z prodloužených.

Věneček: dospělí 300Kč v četně DPH

Přihláška

ZÁKLADNÍ TANEČNÍ Mládež A 2021 - Chlapci

Popis: Kurz se pořádá v období od ledna do března 2021 a je určen pro chlapce od 16 let – nejčastěji z 1. a 2. ročníků středních škol a učilišť.
Místo: KD Hronovická, Pardubice
Cena: 2 180 Kč
Počet volných míst: 20
Poznámka:
Zadejte aktivní adresu, u kurzů pro mládež a děti zadejte adresu rodiče. Na tuto adresu bude zaslána faktura a podrobnější informace.
Prohlašuji, že souhlasím se zpracováváním mých osobních údajů v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.
Zároveň beru na vědomí, že mi v případě nesouhlasu nebudou zasílána důležitá obchodní sdělení a nabídky obchodních partnerů.